Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy

 • Różne formy płatności
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje

Panele wyświetlające DWA jednostronne

wyświetlacze alarmów
Panele wyświetlające DWA jednostronne
Panele wyświetlające DWA jednostronne
in_stock
Dostępność:
Zadzwoń po dostępność i cenę
sztuka

Funkcje paneli numerycznych:

 • wyświetlanie cyfr
 • sygnalizacja dźwiękowa (regulowana głośność buzzera)
 • sterowanie dodatkowym urządzeniem np. oświetleniem (przekaźnik)

Funkcje paneli alfanumerycznych:

 • wyświetlania cyfr
 • wyświetlania pięciu stałych (wcześniej zaprogramowanych) komunikatów tekstowych o długości do 10 znaków ASCII każdy np. ALARM CHEM., ĆWICZENIA itp.;
 • wyświetlania cyfr naprzemiennie z jednym (lub kilkoma – max. 5) komunikatami tekstowymi jw.;
 • dowolnego tekstu o długości do 80 znaków, wprowadzanego z klawiatury komputera podłączonego na stałe do manipulatora.
 • sygnalizacja dźwiękowa buzzer

DWA-ALFA

Treść pięciu stałych komunikatów można dowolnie zaprogramować w manipulatorze za pomocą komputera PC i przyporządkować do kolejnych przycisków „11”, „12”, „13”, „14” i „15” w manipulatorze DWA-102. Naciśnięcie jednego z ww. przycisków spowoduje wyświetlenie treści jednego komunikatu na wszystkich dołączonych panelach DWA-ALFA.

176_dwa_alfa

Naciśnięcie kilku przycisków tekstowych powoduje wyświetlenie kolejno treści komunikatów. Jeśli równocześnie z przyciskami tekstowymi naciśnięte zostaną przyciski z numerami drużyn to cyfry będą wyświetlane na zmianę z tekstami. Prędkość przesuwania tekstu (płynnie, skokowo, naprzemiennie) oraz jasność świecenia diod LED jest programowana przez użytkownika.

DWA-105

253_dwa_105Panel DWA-105 wyświetla 5 cyfr (1,2… 5). DWA-105 dostępny jest również w wersji dwustronnej DWA-105/2 oraz zewnętrznej.

DWA-110

Panel DWA-110 wyświetla DWA-110 10 cyfr (1, 2, 3… 0). Panel DWA-110 dostępny jest również w wersji dwustronnej DWA-110/2 oraz zewnętrznej.

DWA-115

Panel DWA-115 wyświetla 5 liczb (11, 12, 13, 14, 15) i jest uzupełnieniem panelu DWA-110. Nie może współpracować z innym panelem numerycznym.

DWA-01

Panel wykonawczy DWA-01 (z symbolem dzwonka zamiast cyfr) przeznaczony jest do zawieszenia w pokojach sypialnych członków zespołów wyjazdowych lub jako urządzenie wykonawcze do uruchamiania urządzeń dodatkowych np. oświetlenia. Każdy z paneli DWA-01 jest przyporządkowany do określonego numeru drużyny. Wybranie tego numeru przez dyspozytora powoduje wyświetlenie symbolu dzwonka, uruchomienie sygnału akustycznego (narastającego w czasie) i załączenie styków przekaźnika dodatkowego. Na pozostałych panelach numerycznych włączonych do systemu wyświetlany jest numer drużyny.

DWA-02

Panel DWA-02 wyświetla 10 małych cyfr (1, 2, 3… 0), przeznaczony jest do pomieszczeń gdzie nie ma potrzeby rozpoznawania wyświetlanych numerów z dużej odległości. W panelu DWA-02 można zaprogramować sygnalizację dźwiękową tylko na wybrane cyfry, dzięki temu osoby w innych pomieszczeniach widzą wyświetlane cyfry, ale nie słyszą alarmu dźwiękowego – jest to szczególnie przydatna funkcja jeżeli panele DWA-02 wiszą w sypialniach.

DWA-03

Panel wykonawczy DWA-03 przeznaczony jest do zawieszenia w garażach i służy do sterowania pracą bram wyjazdowych. DWA-03 jest przyporządkowany do numeru drużyny. Dyspozytor wybierając numer drużyny uruchamia automatycznie procedurę otwierania bramy. Istnieje możliwość zaprogramowania parametrów pracy panelu DWA-03, m.in. programowalny jest czas zwłoki otwarcia bramy i czas, przez który brama jest otwarta.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl