Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy

  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

O nas

Zakład POLRADKOM, jest prywatną firmą działającą od 1993 roku. Pierwszą usługą przez nas oferowaną był montaż urządzeń selektywnego wywołania typu DSP-2A produkcji sopockiego Zakładu Systemów Cyfrowych DIGITEX, z której to jako pierwszej otrzymaliśmy autoryzację na obsługę urządzeń jej produkcji. W trakcie poszerzania naszej oferty, otrzymaliśmy kolejne autoryzacje: Zakładów Elektromechanicznych ELEKTRA (1998 rok), amerykańskiej firmy MOTOROLA (1999 rok), firmy MacTronic oraz RADMOR (2002).

Jednocześnie rozpoczęliśmy starania nad rozpoczęciem produkcji urządzeń elektronicznych poszerzających ofertę artykułów już oferowanych. Są to między innymi: sterowniki do niebieskich lamp ostrzegawczych, manipulatory dodatkowe do radiotelefonów MOTOROLA, statywy oświetleniowe itp.

Większość naszej oferty skierowana jest do służb specjalnych, takich jak straże pożarne, policja, pogotowie, pomoce drogowe. Nasza oferta w dniu dzisiejszym obejmuje lampy ostrzegawcze i sygnały dźwiękowe, radiotelefony, systemy alarmowania ludności, centrale telefoniczne i wiele innych.

W związku ze stałym powiększaniem naszej oferty bardzo chętnie przyjmujemy wszelkie pytania na temat urządzeń poszukiwanych przez naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podążać w kierunku oczekiwań.

Zapraszamy!

Sklep internetowy Shoper.pl