Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy

  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

Radiotelefon MOTOROLA DM1600

przewoźne
Radiotelefon MOTOROLA DM1600
in_stock
Dostępność:
Zadzwoń po dostępność i cenę
sztuka

Mobilny radiotelefon MOTOTRBO DM1600 (z wyświetlaczem alfanumerycznym ) to niezawodne i tanie rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną komunikację, współpracę i koordynację działań z zachowaniem maksymalnej wydajności. Dzięki niemu Twój zespół pozostanie w ciągłym kontakcie. Model DM1600 został zaprojektowany z myślą o czynnych kierowcach i umożliwia łączność bez odwracania uwagi

Ten analogowy/cyfrowy radiotelefon mobilny oferuje wszystkie korzyści płynące z najnowszych technologii — m.in. doskonałą jakość dźwięku oraz większy zasięg. Jest on również zgodny z zaawansowanymi funkcjami MOTOTRBO dla przedsiębiorstw, np. umożliwia przerywanie innych połączeń (wyłącznie dekodowanych) w celu przekazania kluczowych informacji. Dzięki jasnemu wyświetlaczowi alfanumerycznemu o dużym kontraście kierowca może łatwo sprawdzić potrzebne informacje, na przykład ustawienia czy identyfikator rozmówcy.

Analogowy model DM1600 można zaktualizować do wersji cyfrowej. Wystarczy w dowolnym momencie pobrać odpowiedni pakiet oprogramowania. Radiotelefon DM1600 jest prosty w obsłudze i umożliwia komunikację najwyższej jakości, zapewniając maksymalną efektywność działania.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl